Pohádky pod Řípem

Květen 3rd, 2016 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

V úterý 3. května jsme společně s žáky mateřské školy navštívili kino Hvězda v Uherském Hradišti, kde jsme shlédli divadelní představení v podání Jana Přeučila a Evy Hruškové s názvem Pohádky pod Řípem. Vtipnou a zábavnou formou nám odehráli příběhy z naší dávné minulosti o praotci Čechovi, kněžně Libuši, udatném Bivoji, dívčí válce. Do děje se jim podařilo vtáhnout i některé dětské diváky tím, že dostali příležitost si zahrát postavu Bivoje, Kazi či Tety. Celé představení bylo doprovázeno pěknými písničkami, které jsme si mohli společně s herci zazpívat. Z představení jsme odcházeli nejen poučeni, ale i dobře pobaveni.