Slavnostní zahájení školního roku

Září 1st, 2016 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Ve čtvrtek 1.9. přivítala ředitelka školy naše školáky zpět po prázdninách.  Všechny přítomné pozdravil a popřál jen to nejlepší do nového školního roku pan starosta Mgr. Petr Knot a předal 15 nastupujícím prvňáčkům dárky. Také se představil nový pan farář Jindřich Peřina a pozval žáky na hodiny náboženství. Povzbuzující slova vyslechly děti ještě od vedoucí učitelky MŠ paní Ivany Bílkové. Dárkovým balíčkem  školních pomůcek byl obdarován každý prvňáček zástupkyní SRPŠ paní Evou Bilíkovou.  Nejmladší školáci se potom vydali s třídní učitelkou do své třídy, kde dychtivě zasedli do lavic.  Zde si děti si samostatně uložily své pomůcky do aktovky. S úsměvem na tváři a aktovkou na zádech potom odcházely s rodiči domů.