Sběrová tombola

Listopad 22nd, 2016 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

Jak již bývá na naší škole známou tradicí ukončit podzimní kolo sběrové soutěže tombolou, nebylo tomu jinak i v letošním školním roce. V úterý 22. listopadu se všichni sběrači sešli ve školní družině, aby kupony za odevzdané kilogramy starého papíru proměnili v některou z výherních cen. Letošní výsledky všech zúčastněných zasluhují opět velkou pochvalu. Celkem jsme za pomoci rodičů odevzdali 5 351 kilogramů.  Nejlepšího výsledku dosáhl Tomáš Kupec, který nasbíral 534 kilogramů. 2. místo patřilo Simoně Kadlecové s 384 kilogramy.  Na 3. místě skončil Roman Janků s 360 kilogramy.  Odměnou všem, kteří se do podzimního sběru zapojili, bude i výtěžek, ze kterého budou hrazeny některé školní pomůcky a vybrané akce pořádané školou.