Těšíme se na Vánoce

Prosinec 22nd, 2016 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Ve čtvrtek 22.prosince jsme si ve třídách připomenuli vánoční zvyky a pro navození správné atmosféry děti přinesly z domu na ochutnání i pár kousků cukroví. Vánoční dílničky, na které jsme se už dlouho těšili, proběhly ve znamení předvánoční pohody. Děti si vlastnoručně vyrobily přáníčko, svícen, zvoneček a napekly pár perníčků.

Vyrobit pro někoho dárek je radost. Vidět na Štědrý den pod stromečkem v očích obdarovaného štěstí je radost na druhou. Přesně takto snily děti  při vyrábění svých drobných dárků.

Na závěr jsme se všichni společně sešli u školního vánočního stromečku, kde proběhlo vánoční nadělování a my jsme si k tomu zazpívali vánoční písničky a koledy.

A Vánoce mohou začít !!!