Rozsvícení kněžpolského betléma

Prosinec 18th, 2016 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Vánoční čas jsme si navodili před kostelem sv. Anny při rozsvícení kněžpolského betléma, které se konalo poslední adventní neděli 18. prosince. Připravili jsme si pásmo koled Rozmilé děťátko, Dej Bůh štěstí, Slyšte, slyšte, pastuškové a Štědrý večer nastal, které žáci základní školy dvojhlasně zazpívali  na úvod programu. Další vystoupení patřila sboru kněžpolských farníků a mužskému kněžpolskému sboru. To už jsme si ale všichni rozsvěcovali své lucerničky, abychom si domů odnesli plamínek posvěceného betlémského světla. Za tuto příjemnou vánoční atmosféru děkujeme zejména manželům Hudečkovým a všem ostatním, kteří se podíleli na přípravě tohoto setkání.