Rodičovský ples

Leden 21st, 2017 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Byli jste tam? Viděli jste to?

Že nevíte kde? Že nevíte co?

Mám na mysli RODIČOVSKÝ PLES a předtančení žáků základní školy. Po téměř půldruhém měsíci nácviku, se žáci předvedli svým rodičům v celé své kráse. Pěkně oblečení, načesaní a s trochou trémy, jak všechno dopadne, zatančili polonézu a na závěr mazurku. Mezi oběma tanci se ve svižném tempu se svým vystoupením předvedla mladší i starší děvčata. Také chlapci nacvičili a ukázali krátký, ale o to efektnější palicový tanec. Některé žákyně se svými staršími kamarádkami připravily ukázku břišních tanců a Terezka Pokorná nám dokázala, že standardní tance a „latina“ se mohou tančit v každém věku.

Po zaslouženém potlesku a pochvale se děti občerstvily a nabraly novou energii. Do 22 hodiny patřil parket právě jim a jejich rodičům.