Veselé zoubky

Únor 21st, 2017 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

V úterý 21. února jsme ve spolupráci s dm drogerií uspořádali pro žáky 1. ročníku preventivní program Veselé zoubky. Společnost dm drogerie uspořádáním již 7. ročníku programu Veselé zoubky prakticky realizuje své aktivity, které jsou zaměřeny na pomoc široké veřejnosti a naplňování filozofie  pevného zakotvení působení ve svém okolí.  Děti se prostřednictvím Zoubkové víly a jejího kamaráda Zoubkového skřítka zábavnou formou seznámily s funkcí a složením zubů, s příčinami vzniku a prevencí zubního kazu, zopakovaly správnou techniku čištění zubů. Radost všem udělalo shlédnutí  pohádky Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek a dárkový balíček s potřebami pro ústní hygienu.  Pravidelnou a správnou péčí přispějí děti k tomu, aby se jejich veselé zoubky staly  zoubky zdravými, které se těší na pravidelnou návštěvu zubního lékaře.