Výtvarná soutěž Eduard Petiška a knihy pro děti

Březen 1st, 2017 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

SVČ Klubko Staré Město  a Městská knihovna Staré Město na podzim vyhlásili výtvarnou soutěž s názvem Eduard Petiška a knihy pro děti, v níž se měli nechat mladí tvůrci inspirovat jeho příběhy. Soutěž byla rozdělena do šesti kategorií, do kterých bylo zasláno celkem 209 prací. Vernisáž výstavy proběhla ve středu 1. března v knihovně ve Starém Městě a během vernisáže došlo i ke slavnostnímu vyhlášení vítězů. V kategorii skupinových prací bylo oceněno třetím místem společné dílo žáků naší školy s názvem Loutkové divadlo. Výstava potrvá v knihovně až do 14. dubna 2017.

Děkujeme všem dětem, které se soutěže zúčastnily, a přejeme mnoho dalších tvůrčích nápadů.