Recitační soutěž

Březen 24th, 2017 | Posted by Irena Šichová in Aktuality
Březen je měsíc knihy. My jsme si ho připomněli školním kolem recitační soutěže. Tomu předcházela kola třídní. Všichni žáci si za pomoci svých maminek a třídních učitelek vybrali vhodné básničky, které recitovali před svým spolužáky. Ti nejlepší pak postoupili do školního kola, které se uskutečnilo v pátek 24. března. Soutěžilo se ve třech kategoriích – 1. kategorie byli prvňáčci, 2. kategorie byli žáci 2. a 3. třídy, 3. kategorii tvořili žáci ze 4. a 5. třídy.

Učitelská porota zhodnotila výkony všech přednášejících a vítěze odměnila diplomem a drobnými dárky. Také posluchači vybrali nejlepšího recitátora a ten získal hlavní cenu diváka.A tady máme výsledky:
1. kategorie:
1. místo – Adam Jagoš
2. místo – David Moštěk
3. místo – Petra Šuranská
2. kategorie:
1. místo – Štěpán Jagoš
2. místo – Simona Kadlecová
3. místo – Tereza Pokorná
3. kategorie:
1. místo – Tereza Štulírková
2. místo – Karolína Knotová
3. místo – Zuzana Šuranská
Cenu diváka a nejlepšího recitátora získal Adam Jagoš z první třídy.
Všem vítězům  blahopřejeme a děkujeme, že nám  páteční vyučování ukončili příjemným uměleckým zážitkem.