Beseda Policie ČR

Duben 3rd, 2017 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Duben je tradován jako měsíc bezpečnosti, proto jsme hned pondělí 3. dubna věnovali setkání s policistou. Na mladší školáky čekala beseda na téma Policie je náš kamarád a starší školáci se v besedě Na internetu bezpečně seznamovali s nebezpečím kyberšikany. Děti se dozvěděly, jak se mají správně chovat jako účastníci provozu na pozemních komunikacích, na co si mají dávat pozor a největší zájem vzbudily ukázky techniky, které využívají policisté při výkonu služby. Žáci čtvrtého a pátého ročníku  se seznamovali během besedy s tím, že i moderní technika může být zneužívána k osobním útokům, ponižování a šikaně, tzn. že komunikace na sociálních sítích nemusí být vždy pro všechny jen zábava.