Vyhodnocení 7. ročníku EKOSOUTĚŽE

Červen 28th, 2017 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

V letošním školním roce se naše škola opět zapojila do 7. ročníku  EKOSOUTĚŽE ve sběru papíru, kterou vyhlásily Sběrné suroviny v Uherském Hradišti. Od měsíce září do měsíce června se nám podařilo sesbírat celkem 12 151 kg papíru. Tento výsledek nám v konkurenci téměř 30 škol vynesl krásné 2. místo v kategorii přepočtu na žáka s 253 kg.

Během jarního sběru jsme s pomocí rodičů odevzdali  6 101 kg papíru.

Nejlepšími sběrači se stali:

1. místo         Tomáš Kupec              545kg

2. místo         Tereza Štulírková      459 kg

3. místo         Simona Kadlecová    360 kg

Získané finanční prostředky jsme použili na nákup školních potřeb, přispěli na vánoční a velikonoční dílničky, zakoupili vstupenky na vystoupení Filharmonie Bohuslava Martinů  ve Zlíně, uhradili dopravu na vybrané projektové akce v rámci celoškolního projektu Rozhlédni se a uskutečnili výukový program, který byl zaměřen na etickou výchovu.

Děkujeme všem dětem a rodičům za pomoc při organizaci této akce.