Zahájení školního roku

Září 4th, 2017 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

V pondělí 4.9.2017 se společně sešlo osm prvňáčků se svými rodiči, aby je na půdě školy slavnostně také s ostatními žáky školy přivítala paní ředitelka Irena Šichová, třídní učitelka Libuše Čechová a  pan starosta Mgr. Petr Knot. Bílovickou farnost reprezentoval jáhen Jan Svozílek a děti pozdravila i vedoucí učitelka mateřské školy Ivana Bílková.

Pro příjemnější  start do důležité životní etapy dostaly děti na uvítanou spoustu dárků, které jim přichystala škola ve spolupráci se zástupci rodičů, ale i pamětní list a nový slabikář od zástupců obce.

Věříme, že si děti tento den zapamatují a budou na něj i v budoucnu s radostí vzpomínat.