Rodičovský ples

Leden 27th, 2018 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Přátelské posezení pro rodiče a příznivce naší školy, proběhlo v sobotu 27. ledna. Ples byl zahájen slavnostní polonézou žáků všech tříd školy.  Na parket najednou nastoupilo celkem 24 párů. Další  taneční vystoupení si připravila mladší a starší děvčata. Také žáci pátého ročníku pilně nacvičili svůj tanec. Součástí programu bylo také taneční vystoupení břišních tanečnic  skupin Yalla a Yallinky. Terezka Pokorná a její taneční partner Tomáš z tanečního klubu Rokasa představili ukázku standardních tanců a latiny. O hudební stránku, dobrou náladu v průběhu večera a stále plný parket se postarala skupina Ogaři. Snad každého hosta zlákalo losování tomboly a mnohé také potkalo štěstí a odnesli si i hodnotnou cenu.
Tímto bychom chtěli poděkovat všem účinkujícím tanečníkům, ale i všem, kteří se na přípravách plesu podíleli.