Etické otázky každého dne

Květen 29th, 2018 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

V úterý 29. května zavítala do naší školy pracovnice uherskobrodského Centra pro rodinu, paní Ludmila Gregůrková, s cyklem preventivních programů Etické otázky každého dne.  Žáci 1. ročníku se v tématu Já a moji kamarádi zaměřili na utváření pravidel dobrých vztahů mezi kamarády a v rodinách.  Žáci 2. a 3. ročníku se v programu Nad rodinným albem zamýšleli nad hodnotami rodinných a příbuzenských vztahů.  O významu stanovení životních cílů a hledání vzájemného zdravého postoje mezi lidmi hovořili žáci 4. a 5. ročníku, kterým byl určen program Od dětství k dospělosti. Všechna setkání přispěla k osvojení a rozvoji sociálních dovedností zúčastněných dětí.