2. místo v Ekosoutěži

Červen 26th, 2018 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

I v letošním školním roce se naše škola zapojila do 8. ročníku  EKOSOUTĚŽE ve sběru papíru, kterou každoročně vyhlašují Sběrné suroviny v Uherském Hradišti. Od měsíce září do měsíce června se nám podařilo sesbírat celkem 12 754 kg papíru. Díky tomuto výsledku jsme opětovně obhájili v Ekosoutěži krásné 2. místo s 236 kilogramy, v kategorii přepočtu na 1 žáka.

Sběr papíru je ve škole organizován v podobě podzimního a jarního kola.  V průběhu jarního sběru nejvíce kilogramů papíru odevzdali Tomášek Kupec (1 499 kg), Lukášek Trejbal (385 kg), Karolínka Vašíčková (340 kg) a Terezka Štulírková (340kg). Poděkování patří všem zúčastněným žákům.

Po sečtení výsledků podzimního a jarního kola se nejlepšími sběrači stali:

• Tomášek Kupec s 2 530 kilogramy,
  • Simonka Kadlecová se 721 kilogramy,
  • Ivanka Gabáni se 656 kilogramy.

Získané finanční prostředky jsme použili na nákup školních potřeb, přispěli na vánoční a velikonoční dílničky, uhradili dopravu na vybrané akce v rámci celoškolního projektu Ten umí to a ten zas tohle.

Děkujeme také rodičům za pomoc při organizaci této akce.