Vyhodnocení podzimního kola ve sběru papíru

Listopad 29th, 2018 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

I v letošním školním roce jsme navázali na dlouholetou tradici a uspořádali podzimní kolo ve sběru papíru. Již od začátku měsíce září jsme s pomocí rodičů odváželi do Sběrných surovin v Uherském Hradišti sběrové balíčky. Hlavní odvoz byl však naplánován na čtvrtek 4. října. Počasí nám přálo a kontejnery se nasbíraným papírem rychle zaplnily.  V průběhu podzimního sběru se nám podařilo sesbírat celkem 6 127 kg starého papíru.

Nejlepšími sběrači se stali: Tomáš Kupec s 1 420 kilogramy, Simonka Kadlecová s 299 kilogramy a Tomáš Kašný s 275 kilogramy.

Ve čtvrtek 29. listopadu proběhla v prostorech školní družiny sběrová tombola, která byla odměnou za odevzdané kilogramy pro všechny zúčastněné děti. Další část výtěžku bude věnována na nákup školních pomůcek a na podporu akcí, které škola plánuje organizovat v průběhu školního roku.

Poděkování patří všem žákům a rodičům, kteří se do sběru papíru aktivně zapojili.