Kněžpolský les

Červen 21st, 2019 | Posted by Jana Kurtišová in Aktuality

Náš druhý výlet, v pátek 21. června, nebyl vůbec jednoduchý.  Nejenom, že jsme putovali  cestou necestou, přes lesy a louky, doprovázeni spoustou komárů až na chráněné území nazývané Kanada, ale čekaly nás ještě úkoly na stanovištích.

Hned po nástupu a rozdělení do družstev začala naše paměť pracovat na plné obrátky. Na pěti stanovištích jsme doplňovali pracovní listy, přiřazovali obrázky, prostě prověřovali své znalosti z celoročního projektu „Kde domov můj“.

Největší výzvou byl poslední úkol. Indicie pro získání pokladu byla totiž zapsána v morseovce, takže jsme se pěkně zapotili, než jsme to rozluštili. Odměnou nám byl vítězný pocit ze zvládnutých úkolů a že jsme překonali všechny překážky. Unavení a poštípaní, ale šťastní jsme se nakonec vrátili do školy, kde nás čekal chutný oběd. Celý výlet, přestože byl náročný, se nám vydařil a budeme na zažitá dobrodružství dlouho vzpomínat.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.