Sběr papíru + sběrová tombola

Červen 21st, 2019 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

Sběr papíru na naší škole je vždy pravidelně plánovanou akcí, jejímž cílem je sesbírání, vytřídění a využití papírového odpadu, který se vyskytuje kolem nás. Termín původně plánovaného jarního sběru papíru jsme vzhledem k nepříznivému deštivému počasí museli pro tentokrát o týden odložit, a to na 7. května. Chuť do práce nám vydržela a ten den se kontejnery před školou rychle plnily. Chlapci nakládali balíčky, děvčata vážila a uklízela nastříhané provázky. Pomocnou ruku podali i rodinní příslušníci. Pomáhali s přípravou sběrových balíčků a v průběhu celého pololetí s odvozem papíru přímo do provozovny Sběrných surovin v Uherském Hradišti.

V důsledku aktivního zapojení všech žáků školy jsme během jarního sběru dosáhli celkového výsledku 8 180 kg papíru a lepenky.

Nejlepším sběračem se stal Tomáš Kupec, který odevzdal 2 012 kg, Václav Kašný 1 057 kg a Lukáš Trejbal 314 kg.

Velké poděkování však patří všem zapojeným žákům. Výtěžek sběru použijeme na zakoupení školních pomůcek a úhradu vybraných školních akcí. Pro zvýšení atraktivnosti akce nebude chybět ani tradiční sběrová tombola.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.