Veselé zoubky – dm preventivní program

Březen 10th, 2020 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

V úterý 10. března se žáci 1. ročníku zapojili do dm preventivního programu „Veselé zoubky“. Děti se prostřednictvím výukového programu zábavnou formou seznámily s funkcí a složením zubů, prevencí před zubním kazem a správnou technikou čištění zubů.  Radost všem dětem udělala projekce pohádky Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek. Po vyplnění pracovního listu s úkoly, které byly zaměřeny na výběr zubního kartáčku a zoubkům prospěšné potraviny, obdržely děti odměnu v podobě dm preventivní taštičky a samolepky pro ústní hygienu.  Společnosti dm drogerii markt patří velké poděkování za iniciativu věnovanou zlepšování povědomí o správné péči o dětský chrup.

Odkaz na webovou stránku Veselé zoubky: https://www.dm.cz/o_spolecnosti/vesele-zoubky/1140794/vesele-zoubky-aktualne.html.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.