Preventivní programy Policie ČR

Březen 9th, 2020 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Na pondělí 9. března ihned po jarních prázdninách jsme pro žáky školy zajistili preventivní programy Policie ČR. Za oddělení tisku a prevence KŘP Zlínského kraje k nám do školy zavítala por. Bc. Milena Šabatová, která připravila pro naše žáky dva programy.

Mladší školáci (1. – 3. r.) absolvovali dopravní výuku inspirovanou projektem „Markétina dopravní výchova“, během které si procvičovali zejména ochranné a viditelné prvky bezpečné pro malé účastníky silničního provozu a také správnou výbavu jízdního kola.

S riziky internetové komunikace, hlavně s projevy kyberšikany, se seznamovali zase starší žáci (4. – 5. r.) v programu Na internetu bezpečně, ve kterém dostali poučení o zásadách bezpečného chování při užívání informačních a komunikačních technologií.