Vánoční dílničky a muzicírování u stromečku

Prosinec 18th, 2020 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Hezké dopoledne zaměřené na přicházející Vánoce jsme strávili v pátek 18. prosince, který byl zároveň i posledním školním dnem v kalendářním roce 2020. Již od rána jsme se soustředili v rámci kreativních dílniček na výrobu svícínku z jablíčka, andělíčka ze špejlí či papírového zvonečku. Při vytváření těchto vánočních dekorací jsme měli čas na povídání o nadcházejících svátcích, připomněli jsme si vánoční zvyky, ochutnali domácí cukroví. Nejvíce se ale všichni těšili, jakou nadílku najdou pod školním vánočním stromečkem. Aby si ji žáci zasloužili, uspořádali jsme si letos školní koncert, na kterém naši muzikanti zahráli na své hudební nástroje oblíbené koledy.

Přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků a

do nového roku především pevné zdraví a optimismus.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.