Školní výlet

Červen 25th, 2021 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Na pátek 25. června jsme se všichni velmi těšili. Čekal nás turistický školní výlet.  Naším nejvyšším cílem byl bylo zdolat rozhlednu nad obcí Salaš, která se nachází  v nadmořské výšce 366 metrů. Od rozhledny jsme se vydali pěším výšlapem po cyklostezce do sousední obce Velehrad. Protože bylo po dešti, místy jsme překonávali také blátivé a klouzavé úseky.  Svou zdatnost děti dále prověřili krátkou návštěvou dětského hřiště. My jsme ale mířili ještě kousek dál až do terária, ve kterém jsme si prohlédli rozličné druhy hadů (anakondu, hroznýše, chřestýše, kajmana, kobru…), chameleony, varany,  pavouky, štíry a žáby. Zmrzlina či ledová tříšť před odjezdem domů byla sladkou tečkou za skvěle prožitým dnem.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.