Beseda o dentální hygieně

Březen 25th, 2022 | Posted by Sláva Cingelová in Aktuality

V pátek, 25. března,  se žáci 1. – 5. ročníku zapojili do preventivního programu dentální hygieny, který  si připravili studenti Lékařské fakulty UP Olomouc. Žáci se jejich prostřednictvím  zábavnou formou seznámili s funkcí a složením zubů. S pomocí výukového programu pro interaktivní tabule žáci popsali, jak lidem pomáhají zuby zpracovávat potravu. Protože správné a pravidelné čištění zubů je pro zdraví zubů nejdůležitější, následovala ukázka správné techniky čištění zubů.  Po této ukázce si  žáci za dozoru studentů vyzkoušeli správné techniky čištění zoubků.  Studentům  patří velké poděkování za iniciativu věnovanou zlepšování povědomí o správné péči o dětský chrup.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.