Recitační soutěž

Březen 30th, 2022 | Posted by Hana Vašutová in Aktuality

Po dlouhé době covidové jsme moli opět vyhlásit recitační soutěž naší školy. Pro všechny soutěžící to byl den D, prostě výzva, vyžadující odvahu, soustředění a pečlivou přípravu. Dne 30. března se totiž konalo školní kolo recitační soutěže  všech žáků ze všech tříd. Všechno vypuklo v 9,00. Žáci školy a porota s napětím očekávali výkony soutěžících. Hodnotil se přednes básní ve čtyřech kategoriích. První  třída, druhá a třetí třída, čtvrtá a pátá třída a cena diváků. Všichni recitátoři se moc snažili a patří jim velká pochvala. Nakonec jsme vyhlásili výsledky.

První  třída:

  • 1.místo
 Edita Malušková
  • 2.místo
 Ina Hájková
  • 3.místo
 Jan Moštěk

Druhá a třetí třída:

  • 1.místo
 Simona Blažková
  • 2.místo
 Zdeněk Vaněk
  • 3.místo
 Šarlota Řezníčková

Čtvrtá a pátá třída:

  • 1.místo
 Jiří Jaitner
  • 2.místo
 Lenka Jánošová
  • 3.místo
 David Jagoš

Cenu diváků  svým uměleckým přednesem získal  Martin Jakoubek z 5.třídy.

Všem oceněným blahopřejeme a ostatním budeme držet palce v dalších soutěžích.

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.