Kněžpolský les_City Nature Challenge 2022

Duben 29th, 2022 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Na pátek 29. dubna jsme se všichni moc těšili. Přijela za námi z SVČ Klubko paní Monika Havlásková, která naši školu zapojila do velmi zajímavého projektu pod názvem  City Nature Challenge.

Vydali jsme se pěšky do Kněžpolského lesa, kde jsme celé dopoledne pozorovali a fotografovali živočichy a rostliny, které se v něm vyskytují. Stačil nám k tomu pouze mobilní telefon nebo tablet a stažená aplikace, do které jsme naše úlovky zaznamenávali. Tato aplikace nám potom pomohla určit o jaký druh rostliny nebo živočicha se jedná.
Počasí nám přálo a tak není divu, že se nám z lesa vůbec nechtělo.

iNaturalist 2022 UH

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.