Ukončení celoročního projektu Fair play

Červen 29th, 2022 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

Ve středu 29.6. se žáci naší školy sešli na školním hřišti k zahájení netradiční sportovní olympiády. Po rozdělení do družstev podle olympijských barev (červená, zelená, modrá a žlutá)  za znění olympijské hymny vyvěsili  kapitáni družstev olympijskou vlajku. Zapálili jsme olympijský oheň a složili slib sportovců a rozhodčích. Poté jsme se odebrali na sportoviště k plnění jednotlivých disciplín. Všichni zúčastnění podávali výborné výkony v běhu s batohem se zátěží, hodu raketou, skokem dozadu a ve štafetovém přelévání vody do určených nádob. V běhu s batohem zvítězilo žluté družstvo, zelené družstvo zvítězilo v hodu raketou, prvenství ve skoku dozadu  a ve štafetovém přelévání vody získalo červené družstvo. O celkovém vítězství musela rozhodnout závěrečná disciplína ve štafetovém hodu ringem.  Celkovým vítězem se stalo žluté družstvo ve  složení Davídek, Amálka, Adélka, Zdeněček, Honzík a Tomášek. Stříbrné medaile získalo červené družstvo ve složení Martínek, Adámek, Sofinka, Viktorek, Ondrášek a Simonka. Bronzoví skončili modří ve složení Jirka 1, Evička, Jirka 2, Dominik, Šarlotka, Šimonek a Štefík. Bramborové medaile po velkém souboji  si nakonec odneslo zelené družstvo ve složení Vojtíšek, Adámek 1, Niky, Sašenka, Adámek 2, Štěpík a Anežka. Ukončení netradiční sportovní olympiády proběhlo na školním hřišti uhašením olympijského ohně a  spuštěním olympijské vlajky. Nejcennější vítězství si odnesli všichni zúčastnění fair play přístupem.

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.