Turistický závod

Červen 29th, 2022 | Posted by Sláva Cingelová in Aktuality

29.června jsme celý den věnovali sportování v rámci zakončení celoročního projektu Fair Play. V odpoledních hodinách to byl turistický závod v Kněžpolském lese.

Závod byl pořádán turistickým oddílem Napajedla  v čele s panem Karlem Janoškem. Cílem bylo nalákat děti do přírody, udělat něco málo pro zlepšení tělesné kondice, překonat sám sebe.  A samozřejmě si vzájemně poměřit síly  :-) .

I přes nesnesitelné horko a spoustu komárů to byl vydařený závod, kde si naše děti sáhly téměř na dno svých sil. Ale odnesly si z něho určitě spoustu nezapomenutelných zážitků. Odměnou pro vítěze byly medaile, pro ostatní opečené špekáčky.

Krásné léto všem :-)

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.