Dentální hygiena

Prosinec 2nd, 2022 | Posted by Hana Vašutová in Aktuality

V pátek, 2. prosince,  se žáci 1. – 5. ročníku zapojili do preventivního programu dentální hygieny, který  si připravily studentky Lékařské fakulty UP Olomouc. Žáci se jejich prostřednictvím  a  zábavnou formou seznámili s funkcí a složením zubů. S pomocí výukového programu pro interaktivní tabule  lektorky spolu se žáky popsali, jak lidem pomáhají zuby zpracovávat potravu. Jak je správné a pravidelné čištění zubů důležité pro zdravý chrup, následovala ukázka správné techniky čištění zubů.  Po této ukázce si  žáci za dozoru studentek vyzkoušeli správné techniky čištění zoubků.  Studentkám patří velké poděkování za iniciativu věnovanou zlepšování povědomí o správné péči o dětský chrup.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.