Podzimní sběr papíru

Listopad 21st, 2017 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

Podzimní sběr papíru jsme stanovili na 26. září a po propršeném začátku letošního září jsme s napětím očekávali předpověď počasí. Deštivé počasí ani tento den nezklamalo, ale nás i přesto od naplánované práce neodradilo. Během dopoledne jsme sesbírali téměř 3 tuny starého papíru. S pomocí rodičů, kteří do konce října zavezli papír přímo do Sběrných surovin, jsme zakončili podzimní sběr papíru s výsledkem 5 848 kg. Velké poděkování patří všem zúčastněným.

Mezi nejlepší sběrače školy patřili:

1. místo                         Tomášek Kupec                      1  031 kg

2. místo                         Simonka Kadlecová                   460 kg

3. místo                         Karolínka Vašíčková                   410 kg

V úterý 21. listopadu proběhla v prostorech školní družiny sběrová tombola, na které se sešli všichni sběrači, kteří byli za odevzdaný papír odměněni slosovatelným kuponem.