Exkurze do Prahy

Květen 6th, 2019 | Posted by Jana Kurtišová in Aktuality

O  své zážitky z celodenní exkurze se podělila žákyně Tereza Pokorná.

V pondělí 6. května jsem jela se svými spolužáky na výlet do Prahy. Brzy ráno mě vezla mamka na nádraží, jen tak tak jsme to stíhaly. Ve vlaku jsme se s kamarádkami hodně nasmály.

Cesta trvala přes tři hodiny, ale když jsme dorazili do Prahy, byla jsem udivená, protože tam bylo nádherně. Navštívili jsme mnoho známých, zajímavých a významných míst. Prošli jsme celý Vyšehrad, jeli jsme metrem, viděli jsme jednu z nejstarších rotund v ČR, Národní divadlo a Tančící dům. Na Staroměstském náměstí je jedinečný orloj sestrojený Mistrem Hanušem, také jsme prošli přes Karlův most až k Prašné bráně.

Z Prahy jsme se vrátili kolem půl deváté, pak jsem vytáhla fotoaparát a ukazovala rodičům fotky. Celý výlet jsem si moc užila.