Author Archives: Veronika Melková

Recitační soutěž

Březen 20th, 2024 | Posted by Veronika Melková in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
IMG_1792

Ve středu 20. 3. 2024 se konalo školní kolo v recitační soutěži. Soutěže se zúčastnili žáci všech ročníků. O pořadí rozhodovala porota složená z učitelů  a nové  školní psycholožky. Žáci si samostatně vybrali zajímavé básnické texty a velmi mile nás překvapili svými výkony. Rozhodování nebylo vůbec jednoduché, neboť výkony byly dost vyrovnané.

1.     Kategorie 1.- 3. ročník

1.místo Aneta Zaňková

2.místo Maxim Opluštil

3.místo Edita Malušková

2.     Kategorie 4. – 5. ročník

1.místo Simona Blažková

2.místo Ondřej Vašíček

3.místo Zdeněk Vaněk

Cena diváka: Ondřej Vašíček

Slovácké divadlo

Prosinec 1st, 2023 | Posted by Veronika Melková in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
20231201_095130

Na pátek 1. prosince se těšili všichni žáci naší základní školy. Po první vyučovací hodině jsme se vydali linkovým autobusem do Uherského Hradiště, kde nás čekal kulturní zážitek ve Slováckém divadle. Žáci shlédli představení Lichožrouti od básníka Pavla Šruta.

Představení bylo barevné, zpívalo se, nechybělo napětí, akce a bylo plné krásných kostýmů a rekvizit. Pohádka byla opravdu skvěle zpracovaná a herci podali výborné výkony – líbila se všem, malým i velkým školákům.