Školní hřiště

Listopad 14th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
P1140824

Ve středu 13. listopadu byla realizována montáž umělého sportovního povrchu našeho školního hřiště formou pokládky lisovaných dlaždic STILMAT. (Celý příspěvek…)

Bobřík informatiky

Listopad 11th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
ibobrik_cz

V týdnu od 4. do 8. listopadu 2019 proběhl 12. ročník mezinárodní soutěže Bobřík informatiky. Do této soutěže jsme opět přihlásili naše žáky čtvrtého a pátého ročníku, kteří v rámci kategorie Mini řešili 12 soutěžních otázek různé obtížnosti v daném čase 30 minut.

Každý soutěžící v této kategorii začínal se startovním počtem 48 bodů. Maximální počet bodů, které mohl v testu získat, byl 192 bodů. Úspěšným řešitelem je ten, kdo získal alespoň 120 bodů. (Celý příspěvek…)

Komorní výchovný koncert

Říjen 25th, 2019 | Posted by Jana Kurtišová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
IMG_20191025_095335

Hudba je fenomén, který všechny spojuje, dá se jí porozumět kdekoli na světě, inspiruje a vyvolává emoce… Ne jinak reagovali i žáci naší školy v pátek 25.10. na koncertě mladých hudebníků Prague Cello Quarteta v nádherném sále Kongresového centra ve Zlíně. Potěšily nás nejen ukázky klasické hudby, muzikálové skladby a filmové melodie, ale i vtipný komentář samotných umělců, schopnost spolupracovat s publikem a zaujmout virtuózním představením, hrou na čtyři violoncella. Zkrátka, koncert se nám moc líbil a navíc nás po víkendu čekají prázdniny. Přejeme krásné podzimní dny. (Celý příspěvek…)

Kouzelná show veselého Toma

Říjen 22nd, 2019 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
P1140802

V úterý 22. října zavítal do naší školy kouzelník a herec Slováckého divadla, pan Tomáš Šulaj. Jeho kouzelná show nás pobavila nejen veselými kouzly, ale také slovními hříčkami a zaklínadly. Nechyběla zde zábava a legrace. Pozorní žáci se přiučili i jednoduchému kouzelnickému triku s kouzelnickou hůlkou. (Celý příspěvek…)

Divadelní představení Lazy Goat

Říjen 17th, 2019 | Posted by Jana Kurtišová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
Lazy goat

Divadlo v angličtině, těžká to věc. Jak to můžou ty děti pochopit? A bude je to vůbec bavit? Ano, anglické divadlo pro děti je forma výuky a rozvoje cizího jazyka a přiměřenou formou s podporou masek a kulis je zábavné a pochopitelné. Takže i naše třídy třeťáků, čtvrťáků a páťáků vyrazily ve čtvrtek 17. října do kina Hvězda v Uherském Hradišti na představení Lazy Goat v podání mladých herců z Divadelního Centra ve Zlíně. Ve vtipných dialozích (v češtině i angličtině) a veselých písních jsme se dozvěděli příběh o zvířátkách na farmě, ale i v lese. Hezké kostýmy, výborné masky a skvělý herecký projev odměnily děti potleskem.

Podzimní světýlková slavnost 2019

Říjen 10th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)

Podzimní světýlková slavnost 2019

Dopravní hřiště

Říjen 1st, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
P1140776

Ve slunečný den úterý 1.října 2019 se celá čtvrtá třída vydala na dopravní hřiště do Uherského Hradiště. Žáci hravě zvládli jízdy na kole i pravidla dopravy. Bezpečně se všichni dostali přes všechny překážky, přechody pro chodce a semafory do cíle.  Jsme rádi,  že máme tak šikovné žáky.

(Celý příspěvek…)

Evropský den jazyků

Září 27th, 2019 | Posted by Jana Kurtišová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
P1140737

Také letos si žáci 4. a 5. ročníku připravili prezentace o evropských státech, jejich vlajkách a zajímavostech. A protože je tento den zaměřen na podporu učení se cizím jazykům, zazněly i v nás ve škole v pátek 27. září pozdravy a dialogy v devíti různých evropských jazycích. (Celý příspěvek…)

Návštěva obecního úřadu

Září 25th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
P1140707

Naši třeťáci se ve středu 25. září vypravili na exkurzi na obecní úřad, aby se seznámili s činností a významem tohoto úřadu. Paní Vašíčková a paní Hrušková dětem představily prostory budovy a během zajímavého povídání největší pozornost dětí přilákaly ukázkou knih evidence obyvatelstva, ve které si všichni našli své jméno. Děkujeme za laskavé přijetí. (Celý příspěvek…)

Sběr papíru

Září 23rd, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)

Snímek obrazovky 2019 09 23