Author Archives: Irena Šichová

Jarní prázdniny

Únor 23rd, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Jarní prázdniny

Únor 22nd, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Jarní prázdniny

Únor 21st, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Jarní prázdniny

Únor 20th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Jarní prázdniny

Únor 19th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Den v maskách

Únor 13th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)

Fašanku, fašanku, velká noc bude, kdo nemá kožucha, zima mu bude.

Fašankové veselí proběhlo v naší škole v úterý 13. února. V maskách jsme zvládli dopolední výuku, ale i odpolední zábavu ve školní družině. Soutěže i různá klání a utkání v tělocvičně všechny pobavily. Zápolení mezi týmem kluků a týmem holek dopadlo nerozhodně. Nakonec byla jako vždy sladká odměna.

Den v maskách

Únor 13th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Exkurze do Brna

Únor 12th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)