Author Archives: Irena Šichová

Hlavní prázdniny

Červenec 1st, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Vysvědčení 28.6.2019

Červen 28th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
P1140603

V pátek 28. června jsme slavnostně ukončili školní rok 2018/2019 předáním vysvědčení, diplomů a pochvalných listů. Ještě naposledy jsme se všichni sešli společně v jedné třídě, abychom se rozloučili s odcházejícími páťáky, popřáli jim zdařilé krůčky a kroky v jejich dalším vzdělávání a na rozloučenou jsme si všichni  zazpívali oblíbené prázdninové písničky.

Všem žákům, rodičům a zaměstnancům školy příjemné prožití prázdnin plných sluníčka,  pohodových dnů a fantastických zážitků.

Vysvědčení za 2. pololetí šk. roku 2018/2019

Červen 28th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Kde domov můj – závěr celoročního projektu

Červen 25th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Pozvánka – Kde domov můj

Červen 25th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)

Snímek obrazovky 2019-06-25 v 8.00.00

Školní výlet – Kněžpolský les

Červen 21st, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Napajedelské plavení – řeka Morava, hřebčín Napajedla

Červen 19th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Sběrová tombola

Červen 18th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Zábavné dopoledne pro nadané žáky 5. r. ZŠ – UH, vybraní žáci

Hrátky s matematikou

Červen 18th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
rubikova kostka

V úterý 18. června proběhlo na SPŠHZ v Uherském Hradišti zábavné dopoledne pro nadané žáky 5. tříd ZŠ. Hlavním realizátorem byla MAS Staroměstsko, z.s. (v rámci Implementace MAP ve spolupráci s Pracovní skupinou Matematická gramotnost). Jednotlivé aktivity připravili vyučující matematiky ZŠ Staré Město. Žáci osmé třídy této školy zabezpečovali vedení osmi stanovišť – Ubongo, Speedmat, Logeo, zápalkové úlohy, úlohy jedním tahem, kvíz, křížovky a osmisměrky, úlohy z Pythagoriád. Mezi 46 vybranými páťáky byli také dva žáci naší školy Štěpán a Víťa. Jednotlivá stanoviště páťáci střídali ve dvacetiminutových intervalech, tak aby si všechny úkoly postupně vyzkoušeli. Na závěr bylo ještě navíc překvapení v podobě špagetové challange  – soutěže ve stavbě věže ze špaget. Následovalo vyhlášení  vítězů, po kterém se oba naši nadšení páťáci vydali zpět do školy, aby se o své zážitky podělili se svými spolužáky.