Author Archives: Irena Šichová

Matematický klokan, 2.- 5.r.

Březen 22nd, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (0 Comments)

Archeoskanzen Modrá – exkurze

Březen 19th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Zápis do první třídy pro školní rok 2019/2020

Březen 16th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)

Snímek obrazovky 2019-03-16 12

Recyklace hrou

Březen 13th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
P1130788

Ve středu 13. března navštívila naši školu lektorka společnosti Recyklohraní aneb Ukliďme si svět s výukovým programem s názvem Recyklace hrou. Žáci se v něm dozvěděli o třídění odpadů a jeho dalším následném zpracování. Nejprve si vyzkoušeli třídit předměty na obrázcích tak, že přikládali obrázky na barevné popelnice. Při tom rozhodovali, z čeho je daný výrobek zhotoven a kam ho uložit, když doslouží. Všichni si také mohli vyzkoušet rozmontovat počítač nebo maketu pračky či baterie, aby zjistili, co se ukrývá uvnitř těchto spotřebičů. Hlavním poznatkem však bylo, jakým způsobem se tyto věci třídí a recyklují. Na závěr děti shlédly krátké filmové ukázky.

Program byl nejen poučný, ale také zábavný a my si více a více uvědomujeme, že třídění odpadu a jeho následná recyklace by už měla být nedílnou součástí života každého z nás, protože recyklace má smysl.

Recyklace hrou – výukový program, 1.- 5.r.

Březen 13th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Třídní schůzky – 15.30 h

Březen 12th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Bruslení dětí a veřejnosti

Březen 9th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)

Snímek obrazovky 2019-02-21

Den v maskách

Březen 5th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
P1130703

Úterý 5. března, den ukončení hodování a veselí před zahájením půstu, jsme pořádali v naší škole den v maskách. Na zábavné školní dopolední vyučování navázala také školní družina soutěžním odpoledním programem.

Den v maskách

Březen 5th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Jarní prázdniny

Březen 1st, 2019 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)