Author Archives: Irena Šichová

Hlavní prázdniny

1 července, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hlavní prázdniny)

Vysvědčení za 2. pololetí šk. roku 2023/2024

28 června, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vysvědčení za 2. pololetí šk. roku 2023/2024)

Vysvědčení 28.6.2024

28 června, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vysvědčení 28.6.2024)

V pátek 28. června nastal den, který dětem přinesl hodnocení jejich celoroční školní práce a hlavně odstartoval dvouměsíční prázdniny. Proběhlo slavnostní předávání  vysvědčení, diplomů a pochvalných listů.

Rozloučili jsme se s odcházejícími žáky pátého ročníku, kteří od září postupují na druhý stupeň základní školy. Přejeme jim všem úspěšné vykročení za dalším vzděláváním.

Užijte si nádherné prázdniny plné zážitků a odpočinku. (Pokračování textu…)

Učíme se venku aneb šlapeme dál – závěr celoročního projektu

27 června, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Učíme se venku aneb šlapeme dál – závěr celoročního projektu)

Ve čtvrtek 27. června se kněžpolské hřiště proměnilo v malou africkou osadu. Školáci, jejich rodiče a pedagogové základní školy zažili společné setkání, při kterém pomyslně navštívili Afriku. Vše vypuklo bubenickou show, během které si všichni měli možnost vyzkoušet různé hudební rytmické nástroje. Následovaly aktivity jako malování na obličej, navlékání náramku z korálků, přenášení vody, vrtění obručí,  střelba z luku, házení do lví tlamy, africká omalovánka apod. Každý si mohl vybrat a užít to, co ho nejvíce bavilo. Během parného odpoledne přišlo i na opékání špekáčků. Závěrečnou tečkou tohoto dne bylo rozloučení se žáky pátého ročníku. (Pokračování textu…)

Učíme se venku aneb šlapeme dál – závěr celoročního projektu + táborák

27 června, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Učíme se venku aneb šlapeme dál – závěr celoročního projektu + táborák)

Pozvánka – závěr celoročního projektu + táborák

27 června, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka – závěr celoročního projektu + táborák)

Pozvánka

Stanovení úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině na školní rok 2024/2025

26 června, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stanovení úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině na školní rok 2024/2025)

Uplata_skolni_druzina_2024-2025

Výstava výtvarných prací žáků školy – ukončení

21 června, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výstava výtvarných prací žáků školy – ukončení)

AGRI-M Mistřice – den otevřených dveří

21 června, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem AGRI-M Mistřice – den otevřených dveří)

Výstava výtvarných prací žáků školy – zahájení

18 června, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výstava výtvarných prací žáků školy – zahájení)