Author Archives: Hana Bučková

Den dětí

31 května, 2024 | Posted by Hana Bučková in Aktuality - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den dětí)

Jelikož nám Mezinárodní den dětí vyšel letos na sobotu, rozhodla se naše školní družina, že jej oslaví už v pátek 31. května. Od rána jsme se všichni těšili, až budeme mít po obědě a vyrazíme na hřiště. Oběd byl moc dobrý, protože nám paní kuchařky připravily jedno z oblíbených jídel našich dětí, rajskou omáčku a po obědě ještě malé překvapení, zmrzlinu. No a pak už nestálo nic v cestě trochu se pobavit, zahrát si a zasoutěžit. Děti pojaly všechny připravené soutěže a disciplíny velmi zodpovědně a zuřivě bojovaly o každou vteřinku, která by jim zajistila dobrý výsledek. A i když jsme nakonec vyhodnotili ty nejlepší a odměnili je drobnými cenami, ukázalo se, že tou nejlepší odměnou je radost z hezky stráveného odpoledne se svými kamarády.

Takže vám naše milé děti přejeme, ať jste šťastné, spokojené a milované každý den, nejen 1. června. (Pokračování textu…)

Dopravní hřiště

12 dubna, 2024 | Posted by Hana Bučková in Aktuality - (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dopravní hřiště)

Půl roku uplynulo jako voda a 12.dubna jsme, se dvěma žáky čtvrtého ročníku, vyrazili opět do Uherského Hradiště na dopravní hřiště. Tentokrát nás nečekala teoretická výuka dopravních předpisů, ale důležitá zkouška mladého cyklisty. Nejdříve kluci napsali vědomostní test. Oba bez chybičky na plný počet bodů! (Pokračování textu…)