Author Archives: Hana Bučková

Vánoční dílničky

Prosinec 17th, 2021 | Posted by Hana Bučková in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
P1150958

Abychom nasáli tu pravou vánoční atmosféru, připravili jsme si pro děti již tradiční vánoční dílničky. Za zvuku koled, si děti napekly perníčky, které pak rozdaly, jako malé milé dárečky, obyvatelům Kněžpole.

V dalších dílničkách jsme si vyrobili  veselého vánočního skřítka ” Šiškáčka ” , papírovou baňku na stromeček a vánoční přáníčko, které na dílničkách nesmí nikdy chybět.

Celé dopoledne se neslo ve znamení pohody a radosti, všem se dílničky líbili.

Dopravní hřiště

Říjen 4th, 2021 | Posted by Hana Bučková in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
20211004_102349

V pondělí 4. října se žáci čtvrtého ročníku vypravili do Uherského Hradiště na dopravní hřiště. Moc se na tento den těšili. Nejdříve se v učebně poučili o bezpečném chování na silnici, zopakovali si dopravní značky a předpisy a teprve pak si mohli sednout na jízdní kola a po jízdě zručnosti si vyzkoušet různé dopravní situace přímo na hřišti.

Den dětí

Červen 1st, 2021 | Posted by Hana Bučková in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)

Na úterý 1. června jsme se už dlouho těšili.

V celé škole vládla příjemná nálada. Paní učitelky měly připravené zábavné učení a taky školní jídelna nachystala sladké překvapení v podobě zmrzliny.

To hlavní se však odehrálo na školním hřišti, kde jsme ve školní družině měli připraveny soutěže a úkoly.

Utvořili jsme čtyři družstva, ve kterých jsme soutěžili. Paní vychovatelky měřily čas a zapisovaly sportovní výsledky. Na závěr nás čekala opět připravená sladká odměna. Naše hřiště je  nevelké, přesto si všichni užili krásný den. Kdo soutěží nezlobí.