Author Archives: Hana Bučková

Dopravní hřiště

Říjen 4th, 2021 | Posted by Hana Bučková in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
20211004_102349

V pondělí 4. října se žáci čtvrtého ročníku vypravili do Uherského Hradiště na dopravní hřiště. Moc se na tento den těšili. Nejdříve se v učebně poučili o bezpečném chování na silnici, zopakovali si dopravní značky a předpisy a teprve pak si mohli sednout na jízdní kola a po jízdě zručnosti si vyzkoušet různé dopravní situace přímo na hřišti.

Den dětí

Červen 1st, 2021 | Posted by Hana Bučková in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)

Na úterý 1. června jsme se už dlouho těšili.

V celé škole vládla příjemná nálada. Paní učitelky měly připravené zábavné učení a taky školní jídelna nachystala sladké překvapení v podobě zmrzliny.

To hlavní se však odehrálo na školním hřišti, kde jsme ve školní družině měli připraveny soutěže a úkoly.

Utvořili jsme čtyři družstva, ve kterých jsme soutěžili. Paní vychovatelky měřily čas a zapisovaly sportovní výsledky. Na závěr nás čekala opět připravená sladká odměna. Naše hřiště je  nevelké, přesto si všichni užili krásný den. Kdo soutěží nezlobí.