Co se dělo v roce 2008/2009
Duben 1st, 2014 | Posted by in Historie
30.06. – Slavnostní ukončení, rozloučení s 5. ročníkem
29.06. – Projektový den Dopravní výchova
17.06. – Ukončení projektu „Říkejme si přísloví“ – vystoupení – výstava
11.06. – Exkurze do čističky odpadních vod v UH
10.06. – Plavecké závody v Uherském Hradišti
09.06. – Sběrová tombola
29.05. – Dopravní výchova – zkoušky cyklistů (4. ročník)
28.05. – Školní výlet – Bouzov – prohlídka hradu, program u Trojského koně, Javoříčské jeskyně
08.05. – Turnaj ve vybíjené „Kněžpolská žabka“ (1. ročník)
Výsledné pořadí: 1. Jarošov, 2. Kněžpole „Žluté žabky“, 3. Kněžpole „7 Pink girls“
08.05. – Turnaj v kopané – 36. ročník
Výsledné pořadí: 1. Topolná, 2. Kněžpole, 3. Bílovice, 4. Březolupy, 5. Jarošov, 6. Mistřice
07.05. – „Les a my“- výukový program ve spolupráci s ekologickým centrem Trnka (Kněžpolský les, Kanada)
22.04. – Sběr starého papíru
08.04. – Velikonoce – projektový den, zvyky a tradice zpracované v literární, výtvarné, cukrářské a přírodovědné dílničce
25.03. – Recitační soutěž Radost a humor v poezii, vítězové
0. kategorie (1. r.) K. Janků, V. Suchánková, A. Smetana
1. kategorie (2. a 3. r.) S. Fitziánová, D. Palčík, M. Berčík
2. kategorie (4. a 5. r.) M. Burdová, D. Hančík, A. Žujová
19.03. – Den mozku – rébusy, hádanky, hry, pokusy, …
Zapojení do mezinárodní matematické soutěže Klokan, nejúspěšnější:
kategorie Cvrček (2. a 3. r.) M. Churý, D. Vala, A. Juřenová
kategorie Klokánek (4. a 5. r.) S. Kašná, M. Burdová, D. Hančík
27.02. – Beseda o skautingu se skautkami R. Balákovou, R. Vránovou (bývalými žákyněmi) a A. Žujovou (žákyní 4. ročníku)
27.02. – Letem světem s Klubkem – celoroční projekt pro kolektivy, v měsíci únoru téma Hory
26.02. – Čajování – vyhodnocení přírodovědné vycházky u čaje
25.02. – Přírodovědná vycházka do lesa spojená s krmením ptáků a zvěře
25.02. – Účast S. Kašné ve finále výtvarné soutěže Kůň terapeut
18.02. – Ranní ptáče dál doskáče – soutěž v trojskoku (ŠD)
14.02. – Valentýnský den (výzdoba školy, výroba přání, aktivity v AJ)
04.02. – Zápis s rodiči
03.02. – Zahájena výuka plavání“
03.02. – Zápis do 1. ročníku „Hrajeme si na školáky“
17.01. – Rodičovský ples s předtančením žáků
16.12. – Návštěva galerie (betlémy, bible), vánoční dílničky, vánoční jarmark v UH
12.12. – Koledování u stromečku ve škole
09.12. – Koledování na Velehradě – návštěva Domova Kopretina
05.12. – Mikulášská nadílka
03.12. – Vánoční dílničky (výroba mýdel, krabiček)
21.11. – Výstava exotického zvířectva s besedou
14.11. – Výuka na dopravním hřišti v Mařaticích (4. ročník)
31.10. – Sběrová loterie
20.10. – Den stromů – program Ekocentra Žabka v Uherském Hradišti
17.10. – Olympiáda školy
1) Zahájení (nástup, zapálení ohně, slib sportovců)
2) Sportovní disciplíny
3) Ukončení
16.10. – Koncert Zpívánky s pohádkou
07.10. – Projekt Zdravé zuby
26.09. – Drakiáda (ŠD)
25.09. – Návštěva klientů z velehradského ústavu
25.09. – Jablíčkový den – výstava s ochutnávkou jablečných dobrot, které děti připravily doma s maminkou.
23.09. – Sběr starého papíru – nasbíráno 5 tun
01.09. – Slavnostní zahájení školního roku za účasti hejtmana Zlínského kraje pana Libora Lukáše.
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.