Provoz školní družiny

Duben 5th, 2014 | Posted by administrator in Provoz ŠD
Školní družina má 2 oddělení, navštěvují ji žáci 1. – 5. ročníku ZŠ.
Vedoucí ŠD je Hana Bučková, vychovatelkou  Jana Budíková.
Dítě je do ŠD přijato na základě vyplněného zápisního lístku a zaplacení poplatku.

Provoz:  po – pá    ranní ŠD           od 6:30 do 7:45 hodin,
                           odpolední ŠD    od 11:45 do 16:00 hodin.

Děti mají možnost odpočívat, relaxovat, zapojit se do zájmových činností, zábavnou formou procvičovat učivo, sportovat.
Naší snahou je pěstovat přátelské a kamarádské vztahy mezi sebou, učit se poznávat svůj domov, okolní krajinu a chránit přírodu.
Zúčastňujeme se všech akcí i projektů, které pořádá naše škola. Podílíme se na výzdobě školní budovy.
Mimo prostor školní družiny, který je vybaven odpovídajícím nábytkem a hračkami,  mohou děti využívat školní knihovnu, tělocvičnu, školní hřiště a sportoviště obce.

Dítě do školní družiny potřebuje:
  • převlečení pro pobyt venku
  • papírové kapesníky
  • pití
  • něco k zakousnutí, malou svačinu

Provoz družiny v 1. týdnu školního roku 2023/2024:
Ranní družina začíná od pondělí 4. září (6:30 – 7:45), v provozu bude i odpolední družina do 16.00.