Den otevřených dveří v AGRI-M

21 června, 2024 | Posted by Adéla Blahová in Aktuality

Dne 21. 6. jsme měli možnost se zúčastnit dnu otevřených dveří ve společnosti AGRI-M v Mistřicích.

Nejprve jsme se prošli po celém areálu, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací jak o chovu zvířat, tak i o zemědělské technice. Největší nadšení u žáků sklidila kuřátka, na které jsme mohli nahlédnout. Po této prohlídce už měli děti volnou zábavu, kterou vyplnily nahlédnutím do traktorů a kombajnů, dále měly možnost si projet areál v koňském povozu a poté skákat na skákacím hradě nebo si nechat namalovat zvířátka na obličej. Velkým bonusem od organizátorů bylo připravené občerstvení a ovlažení u hasičských vozů  v horkém letním počasí. Akce se spoustou atrakcí se dětem moc líbila a už teď se těšíme na další podobné exkurze.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.