The silly bear

Říjen 26th, 2018 | Posted by Sláva Cingelová in Aktuality

Dne 26.10.2018 se žáci 3. až 5. ročníku zúčastnili divadelního představení v českém a anglickém jazyce – The Silly Bear. Jednalo se o adaptaci bulharské pohádky o hloupém medvědovi a chytrém farmáři, která vychází z jednoduché anekdoty, kde hloupý, hladový medvěd a šikovný farmář spolu každoročně hospodaří a samozřejmě vyhraje ten moudřejší a šikovnější. Pohádka byla ozvláštněná výraznou hudební složkou, v inscenaci zazněly veselé anglicko – české písničky. Cílem představení v anglickém jazyce bylo atraktivní a hravou formou umožnit žákům zdokonalovat znalost cizího jazyka, získat schopnost bezprostřední interakce a zároveň prožít jedinečný umělecký zážitek.