Výchovný koncert Filharmonie Bohuslava Martinů

Listopad 15th, 2018 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Ve čtvrtek 15. listopadu jsme se vypravili na koncert vážné hudby do Kongresového centra ve Zlíně s názvem Klasikové převážně vážně. Seznámili jsme se s nejznámějšími díly skladatelů klasicismu Josefa Haydna, Wolfganga Amadea Mozarta a Ludwiga van Beethovena. Dozvěděli jsme se zajímavosti ze života těchto na první pohled vážných pánů. Moderátor pořadu, se svým pohybem v hledišti a následujícími hádankami snažil žáky vtáhnout přímo do děje koncertu. Na závěr jsme pana dirigenta, hudebníky a moderátora pořadu odměnili potleskem.

Pochvalu si zaslouží všichni, kteří pro tuto příležitost nechali odpočívat sportovní oblečení doma ve skříni a do školy přišli společensky ustrojení. To jste měli vidět, jak jim to slušelo!

Děkujeme našemu Sdružení rodičů za financování vstupného a dopravy na tento pořad.