Recitační soutěž

Březen 29th, 2019 | Posted by Jana Kurtišová in Aktuality

Sešel se rok s rokem a na naší škole opět v březnu proběhla třídní kola recitační soutěže. Děti se poctivě připravovaly, zodpovědně vybíraly básně a trénovaly přednes, hlasitost, srozumitelnost a dramatický výraz. Nejlepší recitátoři se pak 29. 3. ve školním kole utkali ve 2 kategoriích o nejlepší umístění. Všichni jsme se na soutěž těšili.

V první kategorii (1.-3. ročník) se na 3. místě umístila Nela Jirsáková, na 2. místě Anička Kadlčíková a vítězem byl Vašek Kašný.

V druhé kategorii (4.-5. ročník) získala 3. místo Eliška Sajblová, 2. místo obsadil Štěpán Jagoš a vítězem se stal Lukáš Lapčík, který získal i cenu diváků.

Všichni recitátoři byli odměněni potleskem a sladkostí a ti nejlepší získali hodnotné ceny. Děkujeme rodičům za pomoc s výběrem a nácvikem básní. Věříme, že náklonnost k veršování, k říkankám, baladám, prostě poezii, nám vydrží po celý rok.

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.