Divadelní představení Lazy Goat

Říjen 17th, 2019 | Posted by Jana Kurtišová in Aktuality

Divadlo v angličtině, těžká to věc. Jak to můžou ty děti pochopit? A bude je to vůbec bavit? Ano, anglické divadlo pro děti je forma výuky a rozvoje cizího jazyka a přiměřenou formou s podporou masek a kulis je zábavné a pochopitelné. Takže i naše třídy třeťáků, čtvrťáků a páťáků vyrazily ve čtvrtek 17. října do kina Hvězda v Uherském Hradišti na představení Lazy Goat v podání mladých herců z Divadelního Centra ve Zlíně. Ve vtipných dialozích (v češtině i angličtině) a veselých písních jsme se dozvěděli příběh o zvířátkách na farmě, ale i v lese. Hezké kostýmy, výborné masky a skvělý herecký projev odměnily děti potleskem.