COVID-19 – PŘERUŠENÍ VÝUKY ŠKOLY

Březen 10th, 2020 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Vláda ČR dne 12.3.2020 schválila vyhlášení nouzového stavu na celém území České republiky. Nouzový stav je vyhlášen od  14 hodin dne 12.3.2020 na dobu 30 dnů. V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu bylo přijato krizové opatření v gesci Ministerstva zdravotnictví. Usnesení vlády o vyhlášení nouzového stavu nahrazuje mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020.

Usnesení vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu pro území České republiky_2020 03 12

Opatreni-o-zakazu-skolni-dochazky–vzdelavacich-a-volnocasovych-aktivit-ve-skolstvi_1_2020 03 12

Opatreni-o-zakazu-poradani-kulturnich–sportovnich-a-dalsich-akci-s-ucasti-nad-30-osob_1_2020 03 12

————————————————————————————————————————————————————————

Mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, která se dotýkají provozu školy.  Opatření se vydávají v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2. Tato opatření jsou jedním z důležitých předpokladů zamezení šíření onemocnění na území České republiky.

Mimořádné_opatření_-_uzavření_základních_středních_a_vysokých_škol_od_11._3._2020

Mimořádné_opatření_-_zákaz_konání_akcí_nad_100_osob_od_18_hodin_dne_10._3._2020_-

Karantena_a_osetrovne_informace ČSSZ

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví se od zítřejšího dne 11.3.2020 až do odvolání uzavírá základní škola! Z tohoto důvodu od zítřejšího dne nebude probíhat výuka žáků ve třídách 1. – 5. ročníku, mimo provoz bude i školní družina.

Vyučující zadaly dětem práci na cca. týden prostřednictvím úkolníčků, k další komunikaci budeme využívat emailový či telefonický kontakt rodičů.

Prosíme rodiče, aby pravidelně sledovali webové stránky školy, kde budeme průběžně informovat o aktuální situaci.

Obědy jsou žákům na dobu uzavření školy automaticky zrušeny. Po obnovení provozu budou všechny stravující se děti opět přihlášené na první den školy.

Provoz mateřské školy je v běžném režimu bez omezení. 

Rodiče, kteří budou potřebovat od školy potvrzení OČR (dítěte do 10 let), se obrátí na vedení školy.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Irena Šichová

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.