Vysvědčení 26.6.2020

Červen 26th, 2020 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Tak, je tady slavnostní den, kdy rozdáváme  vysvědčení. Je to zhodnocení poctivé práce. Všichni se toto mimořádné pololetí pilně snažili, proto  byli i hezky odměněni. Neobvykle probíhalo tentokrát nejen hodnocení, ale změny nastaly také v již zaběhlých akcích, které pravidelně ve škole pořádáme a letos musely být zrušeny. Celý letošní školní rok proběhl poměrně tedy dost netradičně, nejinak tomu bylo i na jeho konci. Při vyzvedávání vysvědčení bylo nutné odevzdat vyplněné Čestné prohlášení. Tato povinnost platila pro všechny žáky, kteří nenavštěvovali školu v posledních dnech a zůstali na distanční výuce. A zatímco některé děti, stejně jako my, už mají ode dnešního dne prázdniny, jiné si musí počkat na oficiální konec do úterý 30. června 2020.

Užijte si krásné letní prázdniny a v září se na vás ve škole těšíme!

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.