COVID-19 – Protiepidemiologická pravidla od 10.9.2020

Září 10th, 2020 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Od čtvrtka 10. září 2020 platí do odvolání na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR povinnost pohybu a pobytu ve společných vnitřních prostorách školy s ochranným prostředkem dýchacích cest (nos, ústa). Roušku či respirátor nebudou muset mít žáci nasazeny během výuky ve třídě, tělocvičně. Opatření se dále nevztahuje na děti a pedagogické pracovnice v mateřské škole.

Z hygienických důvodů doporučujeme žákům nosit ještě jednu náhradní roušku či respirátor ve své aktovce.

Vaše 2 ks rezervních roušek uložené ve škole bezpečně uchováváme pro případ mimořádné situace.

Děkujeme všem žákům a rodičům za pochopení a spolupráci.

Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani