KHS – karanténa

Listopad 15th, 2021 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Vážení rodiče,

je mou povinností Vás informovat, že byl v základní škole, potvrzen případ onemocnění COVID-19. Vaše dítě bylo během pobytu v ZŠ v rizikovém kontaktu s osobou, u které bylo laboratorním vyšetřením prokázáno onemocnění COVID-19, tj. přítomnost SARS-CoV-2. Vašemu dítěti bude nařízena karanténa, která se vztahuje pouze na osoby z rizikového kontaktu, ne na jeho rodinné příslušníky. Prosím očekávejte, že vás bude kontaktovat hygienická stanice. Již dnes (v pondělí 15.11.2021) je však nutné zajistit, aby Vaše dítě zůstalo doma. Karanténní opatření budou nařízena dle posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou. Karanténní opatření ukončuje ošetřující lékař Vašeho dítěte.

Žádanka na test bude vypsána během monitorovaného hovoru s hygienickou stanicí.

Mgr. Irena Šichová

ředitelka školy

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.