Bobřík informatiky

Listopad 29th, 2021 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

V týdnu od 8. do 12. listopadu 2021 proběhl 14. ročník mezinárodní soutěže Bobřík informatiky. Do této soutěže určené pro chytré hlavičky s logickým uvažováním zaměřeným nejen na digitální gramotnost se naše škola zapojuje pravidelně již několik let. V kategorii Mini, tedy v kategorii žáků čtvrtého a pátého ročníku ZŠ, se letos soutěže účastnilo našich 10 školáků. Jejich úkolem bylo najít řešení dvanácti soutěžních otázek různé obtížnosti ve stanoveném čase 30 minut. Pro získání bobříka bylo potřeba získat nejméně 120 bodů z maximálního možného počtu 192 bodů.

Tentokrát si nejlépe s úlohami poradil a úspěšným řešitelem se stal  Tadeáš Karlík, 4.r. (136 b.).  Blahopřejeme!

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.