Veselé zoubky – dm preventivní program

Květen 18th, 2022 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

Ve středu 18. května se žáci 1. a 2. ročníku zapojili do dm preventivního programu „Veselé zoubky“. Děti se prostřednictvím výukového programu seznámily, jak zoubky fungují, k čemu je máme, jak rostou a mění se, co je zubní kaz. Radost všem dětem udělala projekce pohádky Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek, ve které si zopakovaly zásady správné péče o zoubky, jak si zoubky čistit, aby byly bez kazu a proč je důležitá návštěva zubního lékaře. Po vyplnění pracovního listu s úkoly, které byly zaměřeny na výběr zubního kartáčku a zoubkům prospěšné potraviny, obdržely děti odměnu v podobě dm preventivní balíčků „Veselé zoubky“ a samolepek do koupelny. Společnosti dm drogerii markt děkujeme za iniciativu věnovanou zlepšování povědomí o správné péči o dětský chrup.

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.