Zazpívej, slavíčku

Únor 27th, 2023 | Posted by Tereza Lukašíková in Aktuality

Stejně jako každý rok, i letos proběhla na naší škole pěvecká soutěž Zazpívej, slavíčku. Celkově se uskutečnila dvě kola, a to kolo třídní, které bylo povinné pro všechny žáky a kolo školní, do kterého se prozpívali ti nejlepší pěvci. Celkem postoupilo čtrnáct žáků ve dvou kategoriích. Všichni žáci podali před porotou skvělé pěvecké výkony, a proto byli na konci soutěže oceněni menší sladkou odměnou. Výherci prvního až třetího místa navíc obdrželi diplom a tematickou medaili ve tvaru slavíčka. Součástí ocenění byla i cena diváka, kterou získala zarapovaná písnička Bude zima, bude mráz. Výhercům ještě jednou gratulujeme.

1. kategorie:

1.místo Edita Malušková

2.místo Vít Kupec

3.místo Šimon Ševčík

2. kategorie:

1.místo Jiří Jaitner

2.místo David Jagoš

3.místo Amálka Hoferová

Cenu diváka obdržela Simona Blažková.