Recitační soutěž

Březen 22nd, 2023 | Posted by Hana Vašutová in Aktuality

Znovu je tu měsíc březen, a v něm nesmí chybět recitační soutěž. Pro všechny soutěžící to byl den D, prostě výzva, vyžadující odvahu, soustředění a pečlivou přípravu. Ve středu 15. března proběhla třídní kola recitační soutěže, z nichž postoupili všichni žáci. Za týden, ve středu  22. března, se  konalo školní kolo recitační soutěže, které se zúčastnilo 32 žáků naší školy. Všechno vypuklo v 10,00. Žáci školy a porota s napětím očekávali výkony soutěžících. Hodnotil se přednes básní ve dvou kategoriích.  I. kategorie – první, druhá a třetí třída,  II. kategorie – čtvrtá a pátá třída a samozřejmě, že nemohla chybět cena diváků. Byla udělena i zvláštní cena poroty za složení vlastní básně s pomocí rodičů. Všichni recitátoři se moc snažili a patří jim velká pochvala. Nakonec jsme vyhlásili výsledky.

I. kategorie

1. místo         Edita  MALUŠKOVÁ

2. místo         Vít KUPEC

3. místo         Adéla URBÁNKOVÁ

II. kategorie

1. místo          Jiří JAITNER

2. místo         Ondřej VAŠÍČEK

3. místo         David  JAGOŠ

Cena diváků      Ondřej VAŠÍČEK

Zvláštní cena poroty      Jan BATŮŠEK

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.