Informace o uzavření školy během stávky v pondělí 27.11.2023

Listopad 22nd, 2023 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Vážení rodiče,

informuji vás, že během stávky v pondělí 27.11. 2023 bude naše Základní škola a Mateřská škola kompletně uzavřena (dojde k přerušení provozu), protože nejsem schopna zajistit pro vysoký počet stávkujících ani minimální standardy z pohledu bezpečnosti a ochrany zdraví dětí a žáků. Do stávky se zapojí téměř všichni pedagogičtí a nepedagogičtí pracovníci.

Uzavřena bude školní družina – přerušený provoz ranní i odpolední družiny.
Uzavřena bude školní jídelna – přerušený provoz, strava bude automaticky odhlášena.

Mgr. Irena Šichová, ředitelka školy

PROHLÁŠENÍ PRACOVNÍKŮ ZŠ A MŠ Kněžpole

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.